Jaroslav Kraus

Jaroslav Kraustelefon: +420 602 246 684
email: j.kraus@nemovitostisradosti.cz
oblasti: Královéhradecký, Středočeský a Liberecký kraj

Už od dětství jsem se pohyboval okolo nemovitostí a stavebnictví. Vystudoval jsem plynárenskou školu a následně jsem se stal revizním technikem. Ovšem časem jsem si uvědomil, že mě více naplňuje obchod a práce s lidmi. Hledal jsem obor, ve kterém bych mohl uplatnit moje stavebně-technické zkušenosti a současně dělat obchodní činnost. Dnes jsem vděčný, že mohu dělat to, co mě baví a zároveň pomáhat a být oporou lidem v důležitých okamžicích jejich života.

Podívejte se na mé aktuálně nabízené nemovitosti.

Zkušenosti klientů

Ing. Božena Pacáková 16. 05 2019

V intencích loga je spolupráce s panem Jaroslavem Krausem radostí. A to nejen proto, že je to mladý úhledný člověk s notnou dávkou osobního charisma, ale také pro jeho profesionalitu, korektnost, smysl pro konkrétní situaci, znalosti a schopnost slyšet názor druhého. Pan Kraus pro mě a tři spoluvlastníky zajištoval poměrně náročný prodej nemovitosti. Úlohy se zhostil na výbornou s hvězdičkou.

BozenaPacakova@seznam.cz 

Zdeněk Černohorský 8. 01 2019

Spokojenost :)

774718070 

Kateřina Fáberová 14. 12 2018

Naprosto perfektní, pan Kraus na 100% bez jediné chybičky splnil naše představy , mohu jen doporučit

(….člověk už ani nevěřil, po zážitcích v jiných realitních kancelářích….)

děkuji, máte můj obdiv a pokračujte takto dál
Katka F.

727903675 

Jana Miksánková 2. 07 2018

S panem Krausem jsme byli nadmíru spokojení. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři a pan Kraus byl ze všech nejvíce profesionální, k tomu milý a přátelský. O prodávané nemovitosti měl velké znalosti, odpověděl nám na všechny dotazy. Kupovali jsme dům za hodně peněz a měli jsme spoustu obav (abychom o peníze nepřišli, dům byl v takovém stavu, jak se prezentuje,…). Pan Kraus byl velmi vstřícný a ke všem našim obavám nám vyjmenoval různá řešení, z nichž jsme si mohli vybrat pro nás nejvhodnější. Vše dopadlo, jak jsme se domluvili a i po koupi našeho nového domu je ochotný nám vypomoci s dalšími povinnostmi, které nás ještě čekají.

Aleš Lánský 2. 07 2018

Měl jsem to štěstí, že jsem při zakoupení bytu narazil na pana Krause, a jelikož už na první dojem působí jako seriozní a vstřícný člověk, který si získal mou důvěru, tak jsem byt od něj po prohlídce zakoupil. Veškeré úřední záležitosti týkající se této věci za mne pan Kraus ochotně vyřídil, za což jsem byl vděčný.
Tímto bych rád ještě jednou poděkoval panu Krausovi za obchod, a profesionální přístup. A na tomto základě bych jej rád z vlastní kladné zkušenosti doporučil dalším potenciálním klientům.

S úctou a poděkováním pane Krausi

Aleš Lánský

hanlan@centrum.cz 

Lenka 28. 06 2018

Měla jsem už po několikáté možnost spolupráce s panem Krausem a opět mou důvěru nezklamal, naopak jí opět prohloubil. Profesionální přístup, plná informovanost a zastižtelnost, pohotovost a velmi příjemná a srozumitelná komunikace zapřičinila to, že jeho služby budu i nadále doporučovat všem známým, kterým může pomoci. Je vidět, že svou práci jednak umí a jednak ho baví.

Oldřich Novotný 18. 01 2018

Vážený pane,
dovolte, abych vám ještě jednou poděkoval za spolupráci při prodeji domku v Ostroměři. Pří samotném prodeji jsem oceňoval hlavně váš naprosto profesionální přístup, zdvořilost a korektnost, se kterou jste všechna jednání vedl a pečlivost, se kterou jste každou věc dotáhl do konce. S odstupem času pak stále více oceňuju také rychlost, se kterou jste dokázal nalézt pro dům nového majitele. Nevím, jak bych snášel, kdyby se měl celý prodej vléct delší dobu. Ujišťuju vás, že v případě potřeby jsem ochoten vás, jako realitního makléře, komukoliv doporučit.

Milan Zumr 5. 09 2017

Byli jsme velice spokojeni s prací a službami pana Krause. Reagoval obratem, všechny potřebné informace jsme vždy obdrželi k naší spokojenosti. Doporučujeme spolupráci! Zumrovi

David Kudláček 5. 09 2017

Tímto chci poděkovat panu Krausovi za profesionální jednání, pří prodeji domu v Bílsku u Hořic. Obchod byl komplikovaný a zdlouhavý, přesto pan Kraus vše zvládl s nadhledem a ke spokojenosti obou stran. Rozhodně doporučuji tuto realitní společnost a panu Krausovi přeji hodně úspěchů v obchodní činnosti i soukromém životě. David Kudláček

davidkudlacek@seznam.cz 

Kateřina Slapničková 7. 06 2017

Slušnost a poctivost – to jsou nejvýraznější rysy realitního makléře pana Jaroslava Krause. Seznámili jsme se před dvěma lety, kdy zprostředkovával prodej rodinného domu o který jsme měli zájem a který se stal vbrzku naším domovem. Poté jsme i my vy využili jeho služeb k prodeji naší minulé nemovitosti a pomáhal nám také s oceněním majetku , jež jsme potřebovali k pozůstalosti. Jeho profesionalita, důslednost, přesnost , ale také lidskost, to jsou hlavní důvody, proč bych se v budoucnu, při jakémkoli realitním obchodu, obrátila o pomoc jedině na něj. Ráda píšu toto hodnocení a vřele doporučuji.

724083180 

Hana Netušilová 7. 06 2017

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu Krausovi, za profesionální přístup, velkou ochotu a především trpělivost v naší záležitosti, která se týkala koupi domu pro syna. Vše dořešil k naší velké spokojenosti. Mohu všem nastávajícím klientům pana Krause s čistým svědomím vřele doporučit. Ještě jednou pane Kraus … moc děkuji…

732151566 

MVDr. Michaela Prousková 9. 05 2017

S prací pana Krause jsme nadmíru spokojeni. Sympatický, milý a hlavně ochotný pán, který svoji práci provedi pečlivě až precizně. Na naše otázky ohledně koupi bytu ochotně odpovídal, sehnal nám veškeré požadované informace, obešel s námi úřady. Věnoval se nám v časných ranních hodinách i o víkendu. Jeho služby vřele doporučuji, pokud někdy budeme potřebovat služby realitní kanceláře s důvěrou se obrátíme na pana Krause.

721123459 

Jana Trutnovská 22. 11 2016

Asi rok jsme prodávali naši nemovitost, až jsme se úplně náhodou seznámili s panem Krausem. Dohodli jsme se na spolupráci, jelikož se nám líbil jeho přístup a nasazení. Jednal narovinu, nic nám nenalhával ani nesliboval. Při první prohlídce se nemovitost prodala- tomu bych nikdy nevěřila. Na naší straně vznikla i drobná komplikace, kterou nám pomohl odstranit. Jiný makléř by se asi ani nenamáhal. Pokud by někdo váhal, zda má pana Krause oslovit, určitě ať tak učiní, jelikož jeho práce baví a proto je to tak znát na jeho přístupu. Prodej v jeho podání byla služba od A až po Ž a to nepřeháním. Moc děkuji a jsem ráda, že jsme se poznali, jelikož tak poctivých lidí v této branži moc není.

Marcela Kučerová 7. 11 2016

Měly jsme štěstí,že jsme natrefily na seriozního profesionála,kterým pan Kraus skutečně je!Díky němu se nám splnil sen,nemovitost byla správně inzerována,čitelně popsaná,hezky nafocená,zbývalo jen domluvit koupi.Na první schůzce nám důkladně vysvětlil celý proces koupi nemovitosti,poté aktivně komunikoval,měl pečlivě připravené veškeré smlouvy,právní dokumentace,asistoval při podpisech,zajistil všechny formality,včetně znaleckého posudku,komplet zařízení na katastru,měly jsme veškerý administrativní servis.Odpovídal na všechny otázky,upozornil i na další okolnosti,o kterých jsme neměly ani tušení.Je odborníkem na daný region a je to člověk na svém místě!Každému rozhodně doporučuji spolupráci s panem Krausem!

Tomáš Kumbera 12. 07 2016

Rád bych poděkoval panu Krausovi za profesionalitu a lidsky přístup při prodeji nemovitosti. Prodej je z mého pohledu velice komplikovaná věc, ale s jeho pomocí jsme vše dotáhli do konce.

Ivy Nohová 27. 05 2016

S panem J. Krausem jsem byla velmi spokojena.seriozní a profesionální přístup, se vším mi poradil, průběžná informace o prodeji. Doporučuji spolupráci .

Simona Spudilova 3. 05 2016

S panem Krausem jsem velice spokojena, byl příjemný a se vším mi pomohl. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit.

Pavel Drahoňovský 14. 03 2016

S prací realitního makléře pana Krause jsme byli velice spokojení, je velice milý, ochotný a dělá vše pro dobro zákazníka. Zprostředkoval nám prodej bytu v panelovém domě. Vřele doporučujeme.

604624623 

Lukáš Michálek 26. 11 2015

S panem Krausem mám velice dobrou zkušenost. Měl velice profesionální přístup a seriózní jednání. Při prodeji mého družstevního bytu v Liberci jsem mohl veškeré starosti hodit za hlavu. Spolupráci s panem Krausem mohu každému doporučit.

Václav Kužel 25. 11 2015

S přístupem pana Krause jsem nadmíru spokojen. Profesionální jednání a rychlost. Vše dotaženo do konce. Doporučuji. Václav Kužel

j.kraus@nemovitostisradosti.cz 

David Lan 25. 11 2015

S prací pana Krause jsem byl naprosto spokojen, rychlé a spolehlivé jednání, to je to co všichni očekáváme. Mohu jedině doporučit.

Pavel Marýzek 8. 07 2015

Dobrý den, děkujeme za vaše služby díky kterým jsme nyní majiteli krásného bytu. Práce pana Krause byla příkladná a precizní po všech stránkách koupi bytu.

maryzekp@seznam.cz 

Ivana Tóthová 8. 07 2015

Jsem velice spokojená s přístupem pana Krause při zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Byl ochotný a vstřícný. Velmi ho chválim. Tóthová Ivana

 

Jaroslav Čermák 8. 07 2015

Při koupi baráčku jsem byl s p. Krausem velice spokojen příjemné vystupování a jednání na rovinu tímto bych jemu chtěl moc poděkovat za sprostředkovaní a jeho trpělivost dekuji Čermak Jaroslav

macek.jarda@seznam.cz 

Jaroslav Bodlák 8. 07 2015

Tímto prohlašuji, že jsem byl plně spokojený při spolupráci s panem Krausem při zajišťování prodeje mého rodinného domku v obci Křenek, okr. Praha-východ. Ještě jednou velmi děkuji. Jaroslav Bodlák

+420724232589 

Šárka Prodělalová 17. 06 2015

Měla jsem příležitost využít pomoci při prodeji nemovitostí pánů Koláře a Krause. V obou případech jsem byla velice spokojena s ochotou a citlivým přístupem obou pánů v okamžicích, kdy člověk potřebuje pomoci a poradit. Oceňuji jejich pohotovost a nasazení a děkuji. Prodělalová Š.

 

Nabízené nemovitosti

5 found. Sort By: Budova