Václav Kolář

Václav Kolář realitytelefon: +420 601 220 228
email: v.kolar@nemovitostisradosti.cz
oblasti: Královéhradecký, Pardubický a Liberecký kraj

 

Celý život jsem toužil po tom dělat něco, čím bych mohl pomáhat lidem, bavilo mě to a zároveň by mi to dovolilo dát své rodině důstojné zázemí. To vše jsem našel v realitách. Vážím si všech lidí, kteří dělají svoji práci dobře v jakémkoliv oboru.

Podívejte se na mé aktuálně nabízené nemovitosti.

Zkušenosti klientů

Jaroslav Macháček 6. 08 2019

Rychlé, vstřícné, slušné,profesionální jednání. V případě potřeby se na pana Koláře rád obrátím znovu.

Miroslav Bělohoubek 17. 07 2019

Uskutečnil jsem prodej nemovitosti pod vedením pana Václava Koláře, kde jsem ocenil jeho profesionalitu, spolehlivost a vstřícný osobní přístup. Jeho služby mohu vřele doporučit.
Za všechno mu ještě jednou děkuji.

606309912 

Sergej Čekurov 27. 03 2019

Spolupráce s panem Kolářem byla příjemná, rychlá, spolehlivá. Kupoval jsem chatu a vše proběhlo bez komplikací, na profesionální úrovni. V případě potřeby se na něj opět obrátím.

Dagmar Kličková 8. 01 2019

Pan Kolář byl velmi ochotný, spolehlivý, v našem případě se jednalo o velký pozemek, kde navrhl řešení na rozdělení, aby došlo ke snadnějšímu prodeji, Byla jsem velmi spokojena a doporučila bych ho každému, kdo má rád jednání na vysoké úrovni a hlavně spolehlivost, vstřícnost a obětavost. D.Kličková

Miloslava Dostálová 8. 01 2019

Četla jsem reference na práci pana Koláře, a jelikož i nám pomáhal s prodejem rodinného domu a i my jsme byli maximálně spokojeni, považujeme za nutné vyjádřit naše poděkování za jeho skvělou práci ve všech oblastech. Ať už šlo o jeho jednání či prezentaci domu nebo další záležitosti. Ještě jednou moc děkuji.

732 799 169 

Libor Dostál 8. 01 2019

Hned od prvního setkání s Vámi jsem vůbec nepochyboval o Vašich profesionálních schopnostech,kterýmí jste se řídil.
Proto vás hodnotím na výbornou a dále doporučuji.

724 803 581 

Vladimír Beran 16. 11 2018

panu Kolářovi nemám co vytknout, příjemné a profesionální jednání, časová vstřícnost, vše ohledně koupě nemovitosti proběhlo bez jakékoli vady. jsem rád, že mnou vybranou nemovitost prodával právě on

Soňa Šmídová 27. 10 2018

Děkuji za spolupráci a pomoc při prodeji našeho rodinného domu panu makléři Václavu Kolářovi.Má totiž 5 „P“. 1.profesionální,2.přátelský,3.pracovitý,4.přesný,5,perfektně prezentuje.Jen houšť takových Václavů Kolářů.Skvělá práce!Ještě jednou děkuji Soňa Šmídová.

736129303 

H.Pištová 14. 10 2018

S prodejcem nemovitostí V.Kolářem jsem byla velice spokojena. Spolupracovali jsme při prodeji chalupy. Jeho chování a jednání bylo slušné, spolehlivé, taktní, vstřícné a obětavé. Rozhodně mohu V.Koláře doporučit všem, kteří budou potřebovat jeho služby. H.Pištová

Veronika Písecká 5. 10 2018

Jednání s realitním makléřem mě vždy odstrašovalo, avšak po zkušenostech s panem Kolářem jsem byla mile překvapena. Vstřícné jednání, komunikace a ochota nám pomoci nad rámec svých povinností. Doporučuji všem a přeji mu mnoho dalších klientů.

Ondřej Mencl 5. 10 2018

S panem Kolářem jsme byli nad míru spokojeni. Vstřícné jednání, vždy vyhověl našim termínům a jednal bez jakýkoliv kliček a nejasností. Pokud bude potřeba, určitě se na pana Koláře obrátím znovu. Vřele doporučuji všem.

Eva Náhlovská 24. 09 2018

Pan Václav Kolář je nejlepší realitní makléř, jakého jsem kdy potkala, neboť je nejen opravdový profesionál, ale i skvělý člověk.

Gabriela Novotná 20. 09 2018

perfektní přístup,rychlé vyřízení

Petr Vízek 19. 09 2018

S přístupem a prací p.KOLAŘE jsme byli plně spokojeni.Koupě bytu proběhla bez nejmenších problémů. Mohu jen doporučit.

Lenka Vondrová 9. 08 2018

Naprostá spolehlivost, profesionální a milé vystupování, perfektní prezentace. Doporučuji všem kdo prodává nebo kupuje nemovitost.

MUDr. Monika Trtílková 31. 07 2018

Měla jsem možnost spolupracovat s panem Kolářem při koupi nemovitosti a má zkušenost je maximálně pozitivní. Naprostá profesionalita, špičková a pohotová komunikace, lidský přístup. Plný servis stran všech potřebných úkonů. Pana Koláře se nebudu bát doporučit nejbližším přátelům. Děkuji Vám!

Jan Slabý 26. 07 2018

S panem Václavem Kolářem jsem byl velmi spokojený. Jeho přístup, profesionalita, přesnost v termínech a ochota jsou příkladné. Vše proběhlo tak, jak jsem bych si představoval a mé obavy se ukázaly jako zbytečné. Pakliže bych v budoucnu potřeboval využít služby realitního makléře, obrátím se pouze na pana Koláře. Pane Koláři, děkuji za Vaše služby.

Adam O. 2. 07 2018

pozitivní

Zdena Fišerová 14. 04 2018

Dobrý den,jsem spokojená s prací a jednáním pana Koláře a touto cestou bych mu chtěla poděkovat a doporučit ho.

Luboš Řepka 10. 11 2017

pane Koláři, ještě jednou děkuji za Vaši spolupráci při pořizování nemovitosti. Z nákupu bytu jsem měl obavy, ale Váš přístup, ochota a profesionalita mě ihned po 1.schůzce přesvědčila, že věřím správné osobě. Budu Vás dál doporučovat. Děkuji.

Jaroslav Vrabec 1. 11 2017

Pan Kolář má profesionální přístup, je obětavý, problémové situace řeší klidně bez emocí. Je vždy dobře naladěný a spolehlivý, co řekne to platí. Pracuje dle potřeby zákazníka,bez ohledu na své soukromí. Potřebné smlouvy k akci byly vždy perfektně připravené a odpovídaly platným zákonům. S jeho prací jsem velmi spokojen a vřele ho budu všem doporučovat. Děkuji Vrabec Jaroslav

Kostas Saris 7. 05 2017

Naprosto profesionální a milé vystupování pana Václava Koláře, zprostředkování zájemce o koupi a průběžné informování o veškerých úkonech. Mohl jsem se spolehnout na to, že na čem jsme se domluvili, vždy také platilo. Mohu doporučit pro jeho komunikativnost, schopnost operativně a rychle řešit veškeré situace během prodeje Reagoval rychle, jak telefonicky, tak emailem i během víkendu či večerních hodinách. Pan Kolář je přikladem toho, jak má vypadat spolupráce se zákazníky. Přeji, ať se daří dál a hlavně hodně spokojených zákazniků jako jsem já.

Lenka Bartschová 5. 05 2017

S přístupem pana Koláře jsme byli moc spokojeni, vyšel nám vstříc ve všech našich požadavcích. Jednání bylo rychlé a příjemné. Doporučujeme všem kdo reality kupuje nebo prodává.

manželé Imlaufovi 20. 01 2017

Při prodeji naší nemovitosti (zemědělská usedlost) jsme se obrátili na p.Václava Koláře, kterému velice děkujeme za vstřícné jednání, spolehlivost, ochotu a rychlé řešení. Během půl roku byla celá záležitost vyřízena k naší velké spokojenosti. Přejeme hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Pavla a Martin Suchý 15. 01 2017

Chtěli by jsme poděkovat panu Kolářovi, který nám pomohl s koupí chalupy. Byl vždy příjemný a s ochotou nám pomohl se všemi problémy. Nesmíme zapomenout ani na pana Petráše, který vyřešil veškeré okolnosti ohledně financí. Ještě jednou velké díky. Suchý

sucha.pa@seznam.cz 

Věra Muchová 15. 01 2017

Ráda bych poděkovala panu Kolářovi za zajištění prodeje naší nemovitosti. Spolupráce s ním je vynikající a vřele ho mohu doporučit.

vera.muchova@centrum.cz 

Jana Mazáčková 14. 01 2017

Byla jsem velmi spokojena, pan Kolář je fajn a zodpovědný člověk, vše proběhlo v naprostém pořádku. Vyřízení proběhlo rychle. Profesionální přístup.

Mgr.Gorol Konstantin 15. 12 2016

Je obvyklé,že kdo prodává nebo kupuje nemovitost,má zájem získat schopného organizačně a hlavně důvěryhodného pracovníka z oboru realitních kanceláří.Václav Kolář uvedené vlastnosti má,kromě toho je komunikativní,v jednání slušný,v dokumentaci dokonalý,dokáže jak k prodávajícímu,tak kupujícímu nemovitosti jednat objektivně.Až do finále dotáhl prodej ke spokojenosti všech zainteresovaných.Doporučuji jeho služeb využít.

Stanci.g@seznam.cz 

Klvanovi 12. 12 2016

Po dobu hledání vhodného objektu pro náš projekt jsme se setkali se spoustou realitních makléřů. Nikdo nedosahoval kvalit pana Koláře. Jen díky jeho skvělým doporučením se nám podařilo ušetřit spoustu peněz při financování nemovitosti. Byli jsme nad míru spokojeni a ještě jednou mockrát děkujeme.

Lenka Erbenová 11. 10 2016

Vše proběhlo ke spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Viliama Fundová 25. 08 2016

Chtěla bych vyjádřit svoji velkou spokojenost s prací pana Koláře, který prodával můj byt. Jeho práce je opravdu profesionální. Výborně připravil prezentaci bytu, ví na co se při focení zaměřit, aby lidé projevili zájem. Při jednání s možnými kupci jednal velmi příjemně a korektně. Vždy měl na paměti můj zájem dobře prodat byt a zároveň myslel na to, aby byly obě strany spokojeny. Jsem ráda, že jsem si pana Koláře k prodeji vybrala (i když jsem ho neznala), můj prodej dopadl po všech stránkách dobře. Pan Kolář je profesionál, spolehlivý, poctivý a zároveň dokáže chápat situaci, ve které se člověk nachází. Děkuji Viliama Fundová

737978568 

Lenka Hronešová 23. 07 2016

Se službami pana Koláře jsme byli spokojeni. Jeho vystupování bylo příjemné a přístup profesionální. Díky němu proběhla koupě bytu rychle a bez problémů. Vždy se mu dalo dovolat nebo volal obratem zpět. Respektoval naše přání a splnil vše na čem jsme se dohodli. Mohu jen doporučit.

Miloslav Hromádko 14. 03 2016

Vážený pane Kolář, dovolte mi, abychom Vám s manželkou poděkovali za bezvadnou a poctivou práci, kterou jste odvedl při koupi našeho pozemku. Jsem si naprosto jist, že jenom díky Vám se vyřešily právní vady kupovaného pozemku a úsilí, které jste tomu věnoval se nakonec vše zdařilo k naší naprosté spokojenosti. Miloslav a Renata Hromádkovi Nový Bydžov

miloslav@zbrane-ohnostroje.cz 

Jakub Hlinka 22. 01 2016

Vše super, není potřeba slov.

Šnajdr Karel 21. 01 2016

Pan Kolář nás při koupi bytu o všem informoval, byl velice vstřícný, ochotně zodpověděl na všechny naše otázky. Byl nám velice nápomocen. Koupě bytu proběhla velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů. Moc děkujeme!

Vladimir Slezák 21. 01 2016

Pana Václava Koláře mohu vřele doporučit. Profík ve svém oboru. Bezvadná spolupráce. Příští koupi nebo prodej reality určitě svěřím znovu do jeho rukou.

Aleš Herout 21. 01 2016

Těžký úkol hodnotit pochvalně pana Václava Koláře, protože vše podstatné k jeho osobě již velmi dobře popsali hodnotící přede mnou. Za celý rok kdy jsem nabízel svoji nemovitost na prodej a zároveň vyhledával nový dům pro naší rodinu ( při čemž jsem narazil i ten finální nabízený panem Kolářem, ve kterém dnes bydlíme ) jsem se potkával s celou řadou realitních makléřů. Pan Kolář téměř všechny svým osobním i pracovním přístupem jednoznačně převyšoval. V dnešní době smekám klobouk dolů.

Lenka Langerová 27. 11 2015

Chtěli bychom poděkovat panu V.Kolářovi za jeho profesionální,ale i lidský přístup při zprostředkování prodeje domu.Podaný inzerát byl velmi podrobně sepsán a nafocen.Při veškerých konzultacích nám pan Kolář vždy ochotně a rád vše vysvětlil a poradil. Jeho lidský přístup je obdivuhodný a jsme rádi,že jsme měli tu možnost spolupráce. Je opravdu profesionál a člověk na svém místě. Ještě jednou velké dííky. Přejeme hodně štěstí jak v profesním ,tak v soukromém životě.

Sabina Charvátová 26. 11 2015

S prací pana Václava Koláře jsme byli velice spokojeni a potěšeni, čímž bychom chtěli zároveň za jeho služby poděkovat. Pan Kolář je velmi slušný a přátelský člověk, chová se vždy profesionálně a koupi nemovitosti nám zprostředkoval od A do Z. Je součinný v zařizování veškerých formalit jak ke kupujícímu tak k prodávajícímu. Vše co bylo o domu uvedeno v inzerátu na webových stránkách, odpovídalo skutečnosti. Bude-li to potřeba, v budoucnu se na něj rádi obrátíme.

Milena Koubková 4. 08 2015

Pan Kolář má profesionální i osobní přístup. Prezentačně na výbornou. Dokonce od něho mám i spoustu krásných fotek domu, který mi pomohl prodat na památku. Jeho služeb jsem využila opakovaně a v případě potřeby to bude zase on, koho budu kontaktovat. Touto cestou velké DÍKY!!!:-)

605105744 

Jitka Pavlíčková 15. 07 2015

Pan Kolář má lidský přístup, vždy pozitivně naladěn, je na něm vidět, že ho práce baví a to je dobře. Díky němu máme krásný byt, i když situace nebyla jednoduchá. Přejeme hodně štěstí v osobním životě.

605 362765 

Michal 8. 07 2015

Dobrý den, touto cestou chci poděkovat panu Kolářovi za sprostředkování koupě nynějšího mého bytu. Jeho práce byla velmi dobrá, vždy mě dobře informoval a vše zařídil. S poděkováním Michal Ž.

 

Blanka M. 2. 07 2015

Pane Kolář moc Vám děkujeme za Vaší ochotu a laskavost, měla jsem dříve zkušenosti s realitkou a bylo to šílené… Vy jste srdečný člověk a ráda Vás všude doporučím. Ještě jednou děkuji Blanka.M

 

Šárka Prodělalová 17. 06 2015

Měla jsem příležitost využít pomoci při prodeji nemovitostí pánů Koláře a Krause. V obou případech jsem byla velice spokojena s ochotou a citlivým přístupem obou pánů v okamžicích, kdy člověk potřebuje pomoci a poradit. Oceňuji jejich pohotovost a nasazení a děkuji. Prodělalová Š.

 

Kopuletý Tomáš 29. 05 2015

Chtěl bych poděkovat za skvěle odvedenou práci!!! V roce 2013 jsme kupovali byt přes V.Koláře a byly jsme naprosto spokojený s prací pana Koláře, proto jsme ho letos požádali o pomoc při prodeji zemědělské usedlosti, kterou jsme prodali během chvíle! Perfektně nafocená nemovitost se skvělou prezentací a ochotou kdykoliv řešit věci i o víkendech třeba v 23h! klobouk dolů…to Vám žádná jiná realitka řešit nebude ;) Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

 

David Kunt 7. 05 2015

Chtěl bych poděkovat za Vaše služby a všestranný přístup. Rychlé profesionální jednání. Veškeré informace jste dával včas a vždy jste nám s velkou ochotou pomohl řešit naše problémy. Děkuji Kunt

Jiřina Segečová 23. 03 2015

Chtěla bych poděkovat za všechny služby, které pro nás pan Kolář udělal. Už dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním jednáním, s tak velkým nasazením a s takovým přehledem o všech skutečnostech. Vážím si jeho práce nejen profesně, ale i po normální lidské stránce. Moc děkuji Segečová

 

Ing. Milan Mošna 9. 03 2015

„Obecně“ jsem klientem, který chválou dodavatelů rozhodně neplýtvá. Vesměs proto, že k tomu není důvod. V případě p. V. Koláře a jeho fy (kolektivu spolupracovníků) však nemohu, než pouze a jen chválit – především pak v porovnání s přístupy „věhlasných“ realit. kanceláří, jak je známe z jejich vtíravé reklamy. Vše počínaje velmi korektním jednáním a vystupováním z něhož je zřejmé, že motivace fy není pouze zisk, ale je zjevně znát, že tato činnost je velmi „baví“ a prvotním pro ně je spokojenost zákazníků, což je v dnešní době zcela ojedinělý přístup, přes naprosto korektní realizač. smlouvu, vysvětlování všech podrobností obchodu, zcela kompletní službu (vč. právní pomoci ap.), precizní vyřízení všech formalit – jednání s úřady, zajišť. odhadce atd., až po max. čas. flexibilitu, nezměr. trpělivost (já rozhodně nejsem přívětivým a poddajným klientem …), ap. Až po dokonale profesionální provedení vlastního prodeje – perfektní prezentace nabídky, pravidelné a komplex. informování klienta o průběhu vyřizování – ato s výhodným výsledkem pro obě strany obchodu a toto vše pak v době těch relativ. „nejhorších“ podmínek na trhu realit. V neposlední řadě musím ještě zmínit i velmi přijatelnou cenu poskytnuté služby! Proto vše nemohu, než fě. Kolář a spol. znovu velmi upřímně poděkovat a její služby doporučit všem zájemcům o prodej či koupi realit.

 

doc. Ing. Karel Brůna, Ph.D. 5. 03 2015

Pan Kolář byl při sjednání nákupu domu maximálně vstřícný a velmi ochotný s velkou snahou informovat o všech náležitostech nákupu nemovitosti. Z časového hlediska byl velmi flexibilní a vždy připraven být nápomocen při odstranění případných problémů. Karel Brůna

bruna@vse.cz 

Dagmar Voráčková 1. 12 2014

Moc panu Kolářovi děkuji, neměl to s moji chalupou lehké, ale zvládl to na jedničku. Profesionalní přístup, perfektně odvedená práce, svědomitý, lidský. Ještě jednou děkuji za dobře oodvedenou práci.

Silvie Malkusová 30. 11 2014

Dobrý den!Strašně moc děkuji za odvedenou práci pana Václava Koláře.Byl pokaždé velmi ochotný,pracovitý,plný úsměvů a slušný.Prostě mimořádně slušný a čestný člověk.V této době velké plus.Velmi optimistický.Díky jeho snaze máme překrásnou chaloupku.Ještě jednou veliký díky.Přeji mnoho úspěchů v jeho rodině a také spousty nových spokojených klientů.Prostě ať se moc daří.Fakt smekám za jeho odvedenou práci.Silvie Malkusová

Martina Valešová 19. 09 2014

S přístupem Václava Koláře jsem byla opravdu spokojena, vždy byl ochoten se nám přizpůsobit, vše nám vysvětlil. Určitě bych jeho služby využila znovu.

 

Jarmila Urbanová 23. 08 2014

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat za práci pana Koláře. Jeho práce s prodejem domu mojí maminky byla více než dobrá, velice dobrá. Prodej nebyl vůbec jednoduchý, řekla bych až komplikovaný. Vždy byl, ale velice ochotný a hlavně usměvavý. Patří mu dík celé naší rodiny, Jarmila Urbanová

urbanova.jaru@seznam.cz 

Nabízené nemovitosti

8 found. Sort By: Budova