Zkušenosti klientů

Vašich názorů si velmi vážíme. Zde jsou zkušenosti některých našich klientů.

Pokud se chcete podělit o Vaše zkušenosti, klikněte sem.

Osobní asistent Freddie Mercuryho pan Peter Freestone využil služeb při prodeji a koupi domu v ČR od Václava Koláře. O tom, jak byl spokojený, Vám poví sám.

Jaroslav Macháček 6. 08 2019

Rychlé, vstřícné, slušné,profesionální jednání. V případě potřeby se na pana Koláře rád obrátím znovu.

Miroslav Bělohoubek 17. 07 2019

Uskutečnil jsem prodej nemovitosti pod vedením pana Václava Koláře, kde jsem ocenil jeho profesionalitu, spolehlivost a vstřícný osobní přístup. Jeho služby mohu vřele doporučit.
Za všechno mu ještě jednou děkuji.

606309912 

Ing. Božena Pacáková 16. 05 2019

V intencích loga je spolupráce s panem Jaroslavem Krausem radostí. A to nejen proto, že je to mladý úhledný člověk s notnou dávkou osobního charisma, ale také pro jeho profesionalitu, korektnost, smysl pro konkrétní situaci, znalosti a schopnost slyšet názor druhého. Pan Kraus pro mě a tři spoluvlastníky zajištoval poměrně náročný prodej nemovitosti. Úlohy se zhostil na výbornou s hvězdičkou.

BozenaPacakova@seznam.cz 

Sergej Čekurov 27. 03 2019

Spolupráce s panem Kolářem byla příjemná, rychlá, spolehlivá. Kupoval jsem chatu a vše proběhlo bez komplikací, na profesionální úrovni. V případě potřeby se na něj opět obrátím.

Dagmar Kličková 8. 01 2019

Pan Kolář byl velmi ochotný, spolehlivý, v našem případě se jednalo o velký pozemek, kde navrhl řešení na rozdělení, aby došlo ke snadnějšímu prodeji, Byla jsem velmi spokojena a doporučila bych ho každému, kdo má rád jednání na vysoké úrovni a hlavně spolehlivost, vstřícnost a obětavost. D.Kličková

Zdeněk Černohorský 8. 01 2019

Spokojenost :)

774718070 

Miloslava Dostálová 8. 01 2019

Četla jsem reference na práci pana Koláře, a jelikož i nám pomáhal s prodejem rodinného domu a i my jsme byli maximálně spokojeni, považujeme za nutné vyjádřit naše poděkování za jeho skvělou práci ve všech oblastech. Ať už šlo o jeho jednání či prezentaci domu nebo další záležitosti. Ještě jednou moc děkuji.

732 799 169 

Libor Dostál 8. 01 2019

Hned od prvního setkání s Vámi jsem vůbec nepochyboval o Vašich profesionálních schopnostech,kterýmí jste se řídil.
Proto vás hodnotím na výbornou a dále doporučuji.

724 803 581 

Kateřina Fáberová 14. 12 2018

Naprosto perfektní, pan Kraus na 100% bez jediné chybičky splnil naše představy , mohu jen doporučit

(….člověk už ani nevěřil, po zážitcích v jiných realitních kancelářích….)

děkuji, máte můj obdiv a pokračujte takto dál
Katka F.

727903675 

Vladimír Beran 16. 11 2018

panu Kolářovi nemám co vytknout, příjemné a profesionální jednání, časová vstřícnost, vše ohledně koupě nemovitosti proběhlo bez jakékoli vady. jsem rád, že mnou vybranou nemovitost prodával právě on

Soňa Šmídová 27. 10 2018

Děkuji za spolupráci a pomoc při prodeji našeho rodinného domu panu makléři Václavu Kolářovi.Má totiž 5 „P“. 1.profesionální,2.přátelský,3.pracovitý,4.přesný,5,perfektně prezentuje.Jen houšť takových Václavů Kolářů.Skvělá práce!Ještě jednou děkuji Soňa Šmídová.

736129303 

H.Pištová 14. 10 2018

S prodejcem nemovitostí V.Kolářem jsem byla velice spokojena. Spolupracovali jsme při prodeji chalupy. Jeho chování a jednání bylo slušné, spolehlivé, taktní, vstřícné a obětavé. Rozhodně mohu V.Koláře doporučit všem, kteří budou potřebovat jeho služby. H.Pištová

Veronika Písecká 5. 10 2018

Jednání s realitním makléřem mě vždy odstrašovalo, avšak po zkušenostech s panem Kolářem jsem byla mile překvapena. Vstřícné jednání, komunikace a ochota nám pomoci nad rámec svých povinností. Doporučuji všem a přeji mu mnoho dalších klientů.

Ondřej Mencl 5. 10 2018

S panem Kolářem jsme byli nad míru spokojeni. Vstřícné jednání, vždy vyhověl našim termínům a jednal bez jakýkoliv kliček a nejasností. Pokud bude potřeba, určitě se na pana Koláře obrátím znovu. Vřele doporučuji všem.

Eva Náhlovská 24. 09 2018

Pan Václav Kolář je nejlepší realitní makléř, jakého jsem kdy potkala, neboť je nejen opravdový profesionál, ale i skvělý člověk.

Gabriela Novotná 20. 09 2018

perfektní přístup,rychlé vyřízení

Petr Vízek 19. 09 2018

S přístupem a prací p.KOLAŘE jsme byli plně spokojeni.Koupě bytu proběhla bez nejmenších problémů. Mohu jen doporučit.

Lenka Vondrová 9. 08 2018

Naprostá spolehlivost, profesionální a milé vystupování, perfektní prezentace. Doporučuji všem kdo prodává nebo kupuje nemovitost.

MUDr. Monika Trtílková 31. 07 2018

Měla jsem možnost spolupracovat s panem Kolářem při koupi nemovitosti a má zkušenost je maximálně pozitivní. Naprostá profesionalita, špičková a pohotová komunikace, lidský přístup. Plný servis stran všech potřebných úkonů. Pana Koláře se nebudu bát doporučit nejbližším přátelům. Děkuji Vám!

Jan Slabý 26. 07 2018

S panem Václavem Kolářem jsem byl velmi spokojený. Jeho přístup, profesionalita, přesnost v termínech a ochota jsou příkladné. Vše proběhlo tak, jak jsem bych si představoval a mé obavy se ukázaly jako zbytečné. Pakliže bych v budoucnu potřeboval využít služby realitního makléře, obrátím se pouze na pana Koláře. Pane Koláři, děkuji za Vaše služby.

Jana Miksánková 2. 07 2018

S panem Krausem jsme byli nadmíru spokojení. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři a pan Kraus byl ze všech nejvíce profesionální, k tomu milý a přátelský. O prodávané nemovitosti měl velké znalosti, odpověděl nám na všechny dotazy. Kupovali jsme dům za hodně peněz a měli jsme spoustu obav (abychom o peníze nepřišli, dům byl v takovém stavu, jak se prezentuje,…). Pan Kraus byl velmi vstřícný a ke všem našim obavám nám vyjmenoval různá řešení, z nichž jsme si mohli vybrat pro nás nejvhodnější. Vše dopadlo, jak jsme se domluvili a i po koupi našeho nového domu je ochotný nám vypomoci s dalšími povinnostmi, které nás ještě čekají.

Aleš Lánský 2. 07 2018

Měl jsem to štěstí, že jsem při zakoupení bytu narazil na pana Krause, a jelikož už na první dojem působí jako seriozní a vstřícný člověk, který si získal mou důvěru, tak jsem byt od něj po prohlídce zakoupil. Veškeré úřední záležitosti týkající se této věci za mne pan Kraus ochotně vyřídil, za což jsem byl vděčný.
Tímto bych rád ještě jednou poděkoval panu Krausovi za obchod, a profesionální přístup. A na tomto základě bych jej rád z vlastní kladné zkušenosti doporučil dalším potenciálním klientům.

S úctou a poděkováním pane Krausi

Aleš Lánský

hanlan@centrum.cz 

Adam O. 2. 07 2018

pozitivní

Lenka 28. 06 2018

Měla jsem už po několikáté možnost spolupráce s panem Krausem a opět mou důvěru nezklamal, naopak jí opět prohloubil. Profesionální přístup, plná informovanost a zastižtelnost, pohotovost a velmi příjemná a srozumitelná komunikace zapřičinila to, že jeho služby budu i nadále doporučovat všem známým, kterým může pomoci. Je vidět, že svou práci jednak umí a jednak ho baví.

Zdena Fišerová 14. 04 2018

Dobrý den,jsem spokojená s prací a jednáním pana Koláře a touto cestou bych mu chtěla poděkovat a doporučit ho.

Oldřich Novotný 18. 01 2018

Vážený pane,
dovolte, abych vám ještě jednou poděkoval za spolupráci při prodeji domku v Ostroměři. Pří samotném prodeji jsem oceňoval hlavně váš naprosto profesionální přístup, zdvořilost a korektnost, se kterou jste všechna jednání vedl a pečlivost, se kterou jste každou věc dotáhl do konce. S odstupem času pak stále více oceňuju také rychlost, se kterou jste dokázal nalézt pro dům nového majitele. Nevím, jak bych snášel, kdyby se měl celý prodej vléct delší dobu. Ujišťuju vás, že v případě potřeby jsem ochoten vás, jako realitního makléře, komukoliv doporučit.

Luboš Řepka 10. 11 2017

pane Koláři, ještě jednou děkuji za Vaši spolupráci při pořizování nemovitosti. Z nákupu bytu jsem měl obavy, ale Váš přístup, ochota a profesionalita mě ihned po 1.schůzce přesvědčila, že věřím správné osobě. Budu Vás dál doporučovat. Děkuji.

Jaroslav Vrabec 1. 11 2017

Pan Kolář má profesionální přístup, je obětavý, problémové situace řeší klidně bez emocí. Je vždy dobře naladěný a spolehlivý, co řekne to platí. Pracuje dle potřeby zákazníka,bez ohledu na své soukromí. Potřebné smlouvy k akci byly vždy perfektně připravené a odpovídaly platným zákonům. S jeho prací jsem velmi spokojen a vřele ho budu všem doporučovat. Děkuji Vrabec Jaroslav

Milan Zumr 5. 09 2017

Byli jsme velice spokojeni s prací a službami pana Krause. Reagoval obratem, všechny potřebné informace jsme vždy obdrželi k naší spokojenosti. Doporučujeme spolupráci! Zumrovi

David Kudláček 5. 09 2017

Tímto chci poděkovat panu Krausovi za profesionální jednání, pří prodeji domu v Bílsku u Hořic. Obchod byl komplikovaný a zdlouhavý, přesto pan Kraus vše zvládl s nadhledem a ke spokojenosti obou stran. Rozhodně doporučuji tuto realitní společnost a panu Krausovi přeji hodně úspěchů v obchodní činnosti i soukromém životě. David Kudláček

davidkudlacek@seznam.cz 

Kateřina Slapničková 7. 06 2017

Slušnost a poctivost – to jsou nejvýraznější rysy realitního makléře pana Jaroslava Krause. Seznámili jsme se před dvěma lety, kdy zprostředkovával prodej rodinného domu o který jsme měli zájem a který se stal vbrzku naším domovem. Poté jsme i my vy využili jeho služeb k prodeji naší minulé nemovitosti a pomáhal nám také s oceněním majetku , jež jsme potřebovali k pozůstalosti. Jeho profesionalita, důslednost, přesnost , ale také lidskost, to jsou hlavní důvody, proč bych se v budoucnu, při jakémkoli realitním obchodu, obrátila o pomoc jedině na něj. Ráda píšu toto hodnocení a vřele doporučuji.

724083180 

Hana Netušilová 7. 06 2017

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu Krausovi, za profesionální přístup, velkou ochotu a především trpělivost v naší záležitosti, která se týkala koupi domu pro syna. Vše dořešil k naší velké spokojenosti. Mohu všem nastávajícím klientům pana Krause s čistým svědomím vřele doporučit. Ještě jednou pane Kraus … moc děkuji…

732151566 

MVDr. Michaela Prousková 9. 05 2017

S prací pana Krause jsme nadmíru spokojeni. Sympatický, milý a hlavně ochotný pán, který svoji práci provedi pečlivě až precizně. Na naše otázky ohledně koupi bytu ochotně odpovídal, sehnal nám veškeré požadované informace, obešel s námi úřady. Věnoval se nám v časných ranních hodinách i o víkendu. Jeho služby vřele doporučuji, pokud někdy budeme potřebovat služby realitní kanceláře s důvěrou se obrátíme na pana Krause.

721123459 

Kostas Saris 7. 05 2017

Naprosto profesionální a milé vystupování pana Václava Koláře, zprostředkování zájemce o koupi a průběžné informování o veškerých úkonech. Mohl jsem se spolehnout na to, že na čem jsme se domluvili, vždy také platilo. Mohu doporučit pro jeho komunikativnost, schopnost operativně a rychle řešit veškeré situace během prodeje Reagoval rychle, jak telefonicky, tak emailem i během víkendu či večerních hodinách. Pan Kolář je přikladem toho, jak má vypadat spolupráce se zákazníky. Přeji, ať se daří dál a hlavně hodně spokojených zákazniků jako jsem já.

Lenka Bartschová 5. 05 2017

S přístupem pana Koláře jsme byli moc spokojeni, vyšel nám vstříc ve všech našich požadavcích. Jednání bylo rychlé a příjemné. Doporučujeme všem kdo reality kupuje nebo prodává.

manželé Imlaufovi 20. 01 2017

Při prodeji naší nemovitosti (zemědělská usedlost) jsme se obrátili na p.Václava Koláře, kterému velice děkujeme za vstřícné jednání, spolehlivost, ochotu a rychlé řešení. Během půl roku byla celá záležitost vyřízena k naší velké spokojenosti. Přejeme hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Pavla a Martin Suchý 15. 01 2017

Chtěli by jsme poděkovat panu Kolářovi, který nám pomohl s koupí chalupy. Byl vždy příjemný a s ochotou nám pomohl se všemi problémy. Nesmíme zapomenout ani na pana Petráše, který vyřešil veškeré okolnosti ohledně financí. Ještě jednou velké díky. Suchý

sucha.pa@seznam.cz 

Věra Muchová 15. 01 2017

Ráda bych poděkovala panu Kolářovi za zajištění prodeje naší nemovitosti. Spolupráce s ním je vynikající a vřele ho mohu doporučit.

vera.muchova@centrum.cz 

Jana Mazáčková 14. 01 2017

Byla jsem velmi spokojena, pan Kolář je fajn a zodpovědný člověk, vše proběhlo v naprostém pořádku. Vyřízení proběhlo rychle. Profesionální přístup.

Mgr.Gorol Konstantin 15. 12 2016

Je obvyklé,že kdo prodává nebo kupuje nemovitost,má zájem získat schopného organizačně a hlavně důvěryhodného pracovníka z oboru realitních kanceláří.Václav Kolář uvedené vlastnosti má,kromě toho je komunikativní,v jednání slušný,v dokumentaci dokonalý,dokáže jak k prodávajícímu,tak kupujícímu nemovitosti jednat objektivně.Až do finále dotáhl prodej ke spokojenosti všech zainteresovaných.Doporučuji jeho služeb využít.

Stanci.g@seznam.cz 

Klvanovi 12. 12 2016

Po dobu hledání vhodného objektu pro náš projekt jsme se setkali se spoustou realitních makléřů. Nikdo nedosahoval kvalit pana Koláře. Jen díky jeho skvělým doporučením se nám podařilo ušetřit spoustu peněz při financování nemovitosti. Byli jsme nad míru spokojeni a ještě jednou mockrát děkujeme.

Jana Trutnovská 22. 11 2016

Asi rok jsme prodávali naši nemovitost, až jsme se úplně náhodou seznámili s panem Krausem. Dohodli jsme se na spolupráci, jelikož se nám líbil jeho přístup a nasazení. Jednal narovinu, nic nám nenalhával ani nesliboval. Při první prohlídce se nemovitost prodala- tomu bych nikdy nevěřila. Na naší straně vznikla i drobná komplikace, kterou nám pomohl odstranit. Jiný makléř by se asi ani nenamáhal. Pokud by někdo váhal, zda má pana Krause oslovit, určitě ať tak učiní, jelikož jeho práce baví a proto je to tak znát na jeho přístupu. Prodej v jeho podání byla služba od A až po Ž a to nepřeháním. Moc děkuji a jsem ráda, že jsme se poznali, jelikož tak poctivých lidí v této branži moc není.

Marcela Kučerová 7. 11 2016

Měly jsme štěstí,že jsme natrefily na seriozního profesionála,kterým pan Kraus skutečně je!Díky němu se nám splnil sen,nemovitost byla správně inzerována,čitelně popsaná,hezky nafocená,zbývalo jen domluvit koupi.Na první schůzce nám důkladně vysvětlil celý proces koupi nemovitosti,poté aktivně komunikoval,měl pečlivě připravené veškeré smlouvy,právní dokumentace,asistoval při podpisech,zajistil všechny formality,včetně znaleckého posudku,komplet zařízení na katastru,měly jsme veškerý administrativní servis.Odpovídal na všechny otázky,upozornil i na další okolnosti,o kterých jsme neměly ani tušení.Je odborníkem na daný region a je to člověk na svém místě!Každému rozhodně doporučuji spolupráci s panem Krausem!

Lenka Erbenová 11. 10 2016

Vše proběhlo ke spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Viliama Fundová 25. 08 2016

Chtěla bych vyjádřit svoji velkou spokojenost s prací pana Koláře, který prodával můj byt. Jeho práce je opravdu profesionální. Výborně připravil prezentaci bytu, ví na co se při focení zaměřit, aby lidé projevili zájem. Při jednání s možnými kupci jednal velmi příjemně a korektně. Vždy měl na paměti můj zájem dobře prodat byt a zároveň myslel na to, aby byly obě strany spokojeny. Jsem ráda, že jsem si pana Koláře k prodeji vybrala (i když jsem ho neznala), můj prodej dopadl po všech stránkách dobře. Pan Kolář je profesionál, spolehlivý, poctivý a zároveň dokáže chápat situaci, ve které se člověk nachází. Děkuji Viliama Fundová

737978568 

Lenka Hronešová 23. 07 2016

Se službami pana Koláře jsme byli spokojeni. Jeho vystupování bylo příjemné a přístup profesionální. Díky němu proběhla koupě bytu rychle a bez problémů. Vždy se mu dalo dovolat nebo volal obratem zpět. Respektoval naše přání a splnil vše na čem jsme se dohodli. Mohu jen doporučit.

Tomáš Kumbera 12. 07 2016

Rád bych poděkoval panu Krausovi za profesionalitu a lidsky přístup při prodeji nemovitosti. Prodej je z mého pohledu velice komplikovaná věc, ale s jeho pomocí jsme vše dotáhli do konce.

Ivy Nohová 27. 05 2016

S panem J. Krausem jsem byla velmi spokojena.seriozní a profesionální přístup, se vším mi poradil, průběžná informace o prodeji. Doporučuji spolupráci .

Simona Spudilova 3. 05 2016

S panem Krausem jsem velice spokojena, byl příjemný a se vším mi pomohl. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit.

Miloslav Hromádko 14. 03 2016

Vážený pane Kolář, dovolte mi, abychom Vám s manželkou poděkovali za bezvadnou a poctivou práci, kterou jste odvedl při koupi našeho pozemku. Jsem si naprosto jist, že jenom díky Vám se vyřešily právní vady kupovaného pozemku a úsilí, které jste tomu věnoval se nakonec vše zdařilo k naší naprosté spokojenosti. Miloslav a Renata Hromádkovi Nový Bydžov

miloslav@zbrane-ohnostroje.cz 

Pavel Drahoňovský 14. 03 2016

S prací realitního makléře pana Krause jsme byli velice spokojení, je velice milý, ochotný a dělá vše pro dobro zákazníka. Zprostředkoval nám prodej bytu v panelovém domě. Vřele doporučujeme.

604624623 

Jakub Hlinka 22. 01 2016

Vše super, není potřeba slov.

Šnajdr Karel 21. 01 2016

Pan Kolář nás při koupi bytu o všem informoval, byl velice vstřícný, ochotně zodpověděl na všechny naše otázky. Byl nám velice nápomocen. Koupě bytu proběhla velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů. Moc děkujeme!

Vladimir Slezák 21. 01 2016

Pana Václava Koláře mohu vřele doporučit. Profík ve svém oboru. Bezvadná spolupráce. Příští koupi nebo prodej reality určitě svěřím znovu do jeho rukou.

Aleš Herout 21. 01 2016

Těžký úkol hodnotit pochvalně pana Václava Koláře, protože vše podstatné k jeho osobě již velmi dobře popsali hodnotící přede mnou. Za celý rok kdy jsem nabízel svoji nemovitost na prodej a zároveň vyhledával nový dům pro naší rodinu ( při čemž jsem narazil i ten finální nabízený panem Kolářem, ve kterém dnes bydlíme ) jsem se potkával s celou řadou realitních makléřů. Pan Kolář téměř všechny svým osobním i pracovním přístupem jednoznačně převyšoval. V dnešní době smekám klobouk dolů.

Lenka Langerová 27. 11 2015

Chtěli bychom poděkovat panu V.Kolářovi za jeho profesionální,ale i lidský přístup při zprostředkování prodeje domu.Podaný inzerát byl velmi podrobně sepsán a nafocen.Při veškerých konzultacích nám pan Kolář vždy ochotně a rád vše vysvětlil a poradil. Jeho lidský přístup je obdivuhodný a jsme rádi,že jsme měli tu možnost spolupráce. Je opravdu profesionál a člověk na svém místě. Ještě jednou velké dííky. Přejeme hodně štěstí jak v profesním ,tak v soukromém životě.

Lukáš Michálek 26. 11 2015

S panem Krausem mám velice dobrou zkušenost. Měl velice profesionální přístup a seriózní jednání. Při prodeji mého družstevního bytu v Liberci jsem mohl veškeré starosti hodit za hlavu. Spolupráci s panem Krausem mohu každému doporučit.

Sabina Charvátová 26. 11 2015

S prací pana Václava Koláře jsme byli velice spokojeni a potěšeni, čímž bychom chtěli zároveň za jeho služby poděkovat. Pan Kolář je velmi slušný a přátelský člověk, chová se vždy profesionálně a koupi nemovitosti nám zprostředkoval od A do Z. Je součinný v zařizování veškerých formalit jak ke kupujícímu tak k prodávajícímu. Vše co bylo o domu uvedeno v inzerátu na webových stránkách, odpovídalo skutečnosti. Bude-li to potřeba, v budoucnu se na něj rádi obrátíme.

Václav Kužel 25. 11 2015

S přístupem pana Krause jsem nadmíru spokojen. Profesionální jednání a rychlost. Vše dotaženo do konce. Doporučuji. Václav Kužel

j.kraus@nemovitostisradosti.cz 

David Lan 25. 11 2015

S prací pana Krause jsem byl naprosto spokojen, rychlé a spolehlivé jednání, to je to co všichni očekáváme. Mohu jedině doporučit.

Milena Koubková 4. 08 2015

Pan Kolář má profesionální i osobní přístup. Prezentačně na výbornou. Dokonce od něho mám i spoustu krásných fotek domu, který mi pomohl prodat na památku. Jeho služeb jsem využila opakovaně a v případě potřeby to bude zase on, koho budu kontaktovat. Touto cestou velké DÍKY!!!:-)

605105744 

Jitka Pavlíčková 15. 07 2015

Pan Kolář má lidský přístup, vždy pozitivně naladěn, je na něm vidět, že ho práce baví a to je dobře. Díky němu máme krásný byt, i když situace nebyla jednoduchá. Přejeme hodně štěstí v osobním životě.

605 362765 

Marie a Jiří Bělobradský 11. 07 2015

Vážený pane Kolář. Moc Vám děkujeme za zajištění prodeje naší chaty a zahrady. Práce pro Vás to byla velmi náročná, jelikož jste musel před prodejem zajistit vymazání věcných břemen, která na naší zahradě vázla. Jsme oba nemocní a proto Vám ještě jednou děkujeme, že jste za nás vše tak dobře zařídil. Těšíme se zase na shledanou. Marie a Jiří Bělohradský

 

Martina Pospíšková 8. 07 2015

Na prodej svého bytu jsem si nemohla najít lepšího makléře, než jste Vy. Profesionální a hlavně velmi lidské jednání jak na straně prodávajícího, tak i kupujícího. Pokud budu ještě někdy prodávat nemovitost, tak věřte, že se opět obrátím pouze na Vás, a to i za předpokladu, že bych byla na druhé straně republiky. Vás, jako makléře, mohu pouze jen a jen doporučovat.

 

Michal 8. 07 2015

Dobrý den, touto cestou chci poděkovat panu Kolářovi za sprostředkování koupě nynějšího mého bytu. Jeho práce byla velmi dobrá, vždy mě dobře informoval a vše zařídil. S poděkováním Michal Ž.

 

Pavel Marýzek 8. 07 2015

Dobrý den, děkujeme za vaše služby díky kterým jsme nyní majiteli krásného bytu. Práce pana Krause byla příkladná a precizní po všech stránkách koupi bytu.

maryzekp@seznam.cz 

Ivana Tóthová 8. 07 2015

Jsem velice spokojená s přístupem pana Krause při zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Byl ochotný a vstřícný. Velmi ho chválim. Tóthová Ivana

 

Jaroslav Čermák 8. 07 2015

Při koupi baráčku jsem byl s p. Krausem velice spokojen příjemné vystupování a jednání na rovinu tímto bych jemu chtěl moc poděkovat za sprostředkovaní a jeho trpělivost dekuji Čermak Jaroslav

macek.jarda@seznam.cz 

Jaroslav Bodlák 8. 07 2015

Tímto prohlašuji, že jsem byl plně spokojený při spolupráci s panem Krausem při zajišťování prodeje mého rodinného domku v obci Křenek, okr. Praha-východ. Ještě jednou velmi děkuji. Jaroslav Bodlák

+420724232589 

Blanka M. 2. 07 2015

Pane Kolář moc Vám děkujeme za Vaší ochotu a laskavost, měla jsem dříve zkušenosti s realitkou a bylo to šílené… Vy jste srdečný člověk a ráda Vás všude doporučím. Ještě jednou děkuji Blanka.M

 

Šárka Prodělalová 17. 06 2015

Měla jsem příležitost využít pomoci při prodeji nemovitostí pánů Koláře a Krause. V obou případech jsem byla velice spokojena s ochotou a citlivým přístupem obou pánů v okamžicích, kdy člověk potřebuje pomoci a poradit. Oceňuji jejich pohotovost a nasazení a děkuji. Prodělalová Š.

 

Kopuletý Tomáš 29. 05 2015

Chtěl bych poděkovat za skvěle odvedenou práci!!! V roce 2013 jsme kupovali byt přes V.Koláře a byly jsme naprosto spokojený s prací pana Koláře, proto jsme ho letos požádali o pomoc při prodeji zemědělské usedlosti, kterou jsme prodali během chvíle! Perfektně nafocená nemovitost se skvělou prezentací a ochotou kdykoliv řešit věci i o víkendech třeba v 23h! klobouk dolů…to Vám žádná jiná realitka řešit nebude ;) Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

 

David Kunt 7. 05 2015

Chtěl bych poděkovat za Vaše služby a všestranný přístup. Rychlé profesionální jednání. Veškeré informace jste dával včas a vždy jste nám s velkou ochotou pomohl řešit naše problémy. Děkuji Kunt

Jiřina Segečová 23. 03 2015

Chtěla bych poděkovat za všechny služby, které pro nás pan Kolář udělal. Už dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním jednáním, s tak velkým nasazením a s takovým přehledem o všech skutečnostech. Vážím si jeho práce nejen profesně, ale i po normální lidské stránce. Moc děkuji Segečová

 

Ing. Milan Mošna 9. 03 2015

„Obecně“ jsem klientem, který chválou dodavatelů rozhodně neplýtvá. Vesměs proto, že k tomu není důvod. V případě p. V. Koláře a jeho fy (kolektivu spolupracovníků) však nemohu, než pouze a jen chválit – především pak v porovnání s přístupy „věhlasných“ realit. kanceláří, jak je známe z jejich vtíravé reklamy. Vše počínaje velmi korektním jednáním a vystupováním z něhož je zřejmé, že motivace fy není pouze zisk, ale je zjevně znát, že tato činnost je velmi „baví“ a prvotním pro ně je spokojenost zákazníků, což je v dnešní době zcela ojedinělý přístup, přes naprosto korektní realizač. smlouvu, vysvětlování všech podrobností obchodu, zcela kompletní službu (vč. právní pomoci ap.), precizní vyřízení všech formalit – jednání s úřady, zajišť. odhadce atd., až po max. čas. flexibilitu, nezměr. trpělivost (já rozhodně nejsem přívětivým a poddajným klientem …), ap. Až po dokonale profesionální provedení vlastního prodeje – perfektní prezentace nabídky, pravidelné a komplex. informování klienta o průběhu vyřizování – ato s výhodným výsledkem pro obě strany obchodu a toto vše pak v době těch relativ. „nejhorších“ podmínek na trhu realit. V neposlední řadě musím ještě zmínit i velmi přijatelnou cenu poskytnuté služby! Proto vše nemohu, než fě. Kolář a spol. znovu velmi upřímně poděkovat a její služby doporučit všem zájemcům o prodej či koupi realit.

 

doc. Ing. Karel Brůna, Ph.D. 5. 03 2015

Pan Kolář byl při sjednání nákupu domu maximálně vstřícný a velmi ochotný s velkou snahou informovat o všech náležitostech nákupu nemovitosti. Z časového hlediska byl velmi flexibilní a vždy připraven být nápomocen při odstranění případných problémů. Karel Brůna

bruna@vse.cz 

Dagmar Voráčková 1. 12 2014

Moc panu Kolářovi děkuji, neměl to s moji chalupou lehké, ale zvládl to na jedničku. Profesionalní přístup, perfektně odvedená práce, svědomitý, lidský. Ještě jednou děkuji za dobře oodvedenou práci.

Silvie Malkusová 30. 11 2014

Dobrý den!Strašně moc děkuji za odvedenou práci pana Václava Koláře.Byl pokaždé velmi ochotný,pracovitý,plný úsměvů a slušný.Prostě mimořádně slušný a čestný člověk.V této době velké plus.Velmi optimistický.Díky jeho snaze máme překrásnou chaloupku.Ještě jednou veliký díky.Přeji mnoho úspěchů v jeho rodině a také spousty nových spokojených klientů.Prostě ať se moc daří.Fakt smekám za jeho odvedenou práci.Silvie Malkusová

Martina Valešová 19. 09 2014

S přístupem Václava Koláře jsem byla opravdu spokojena, vždy byl ochoten se nám přizpůsobit, vše nám vysvětlil. Určitě bych jeho služby využila znovu.

 

Jarmila Urbanová 23. 08 2014

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat za práci pana Koláře. Jeho práce s prodejem domu mojí maminky byla více než dobrá, velice dobrá. Prodej nebyl vůbec jednoduchý, řekla bych až komplikovaný. Vždy byl, ale velice ochotný a hlavně usměvavý. Patří mu dík celé naší rodiny, Jarmila Urbanová

urbanova.jaru@seznam.cz 

Pokud se chcete podělit o Vaše zkušenosti, klikněte sem.